Odbierz Bezpłatny Poradnik PDF
"15 Sposobów Mistrzyni Nadii Poliszczuk Na Skrócenie Czasu Aplikacji Rzęs"
Aby zacząć pracować z przyjemnością i zarabiać więcej!
Skróć czas aplikacji nawet o 25%,
Pozyskaj Więcej Zadowolonych
Klientek,
Zarabiaj Więcej i Zacznij Spełniać
Swoje Marzenia!

3
2
1
Otrzymaj 15 praktycznych wskazówek, 20 stron bezcennej wiedzy, aby pracować bardziej efektywnie
Dowiedz się, jak zaoszczędzić do 30 minut przy jednej klientce, co da Ci nawet do 10 godzin w tygodniu na relaks i sprawy rodzinne!
Poznaj metody zarabiania więcej pieniędzy w swoim biznesie poprzez lepsze wykonywanie swojej pracy stylistki rzęs!
Odkryjesz dla siebie 15 zasad, które pozwolą Ci wejść na nowy poziom kariery w stylizacji rzęs.

Zrozumiesz, jak bardzo drobne sprawy wpływają na Twoje tempo wykonania usługi, a co za tym idzie również na zadowolenie klientki.

Poznasz kilkanaście prostych myków, które ułatwią Ci codzienne wyniki.

Skutecznie poprawisz swoją wydajność, przyspieszysz swoją pracę.

Otrzymasz wizualne wskazówki w postaci zdjęć.

KIM JESTEM I DLACZEGO WARTO MI ZAUFAĆ?
Stylistka rzęs z ponad 10 letnim doświadczeniem.

Jedna z czołowych polskich instruktorek z przedłużania rzęs. Staż szkoleniowy ponad 7 lat. Dyplomowany pedagog.

Wielokrotna mistrzyni międzynarodowych konkursów z przedłużania rzęs i stylizacji brwi w najwyższej kategorii dla instruktorów.

Wykładowca na międzynarodowych konferencjach branżowych.

Międzynarodowa jurorka mistrzostw przedłużania rzęs.

Autorka własnych programów szkoleniowych.

Organizator konferencji i mistrzostw dla stylistek rzęs i brwi Lash Week.
Nadia Poliszczuk
Co mówią moje kursantki...
Jestem w trakcie szkolenia Perfekcyjna Technika 2.0 i to szkolenie jak i jego forma przerosły moje oczekiwania. Niby człowiek kilka lat już praktykuje, wiedzę ma a okazuje się że braki są naprawdę duże. Nigdy nie przypuszczalabym że szkolenie online może być zrobione w tak super sposob, wiedzę chłonie się z czystą przyjemnością a sposób jej przekazywania jest na najwyższym poziomie a zarazem czytelnym dla każdego. Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości to nie ma nawet na co czekać, bo wiedzą która można nabyć po tym szkoleniu całkowicie Was zmieni a jakoś pracy również będzie o 100% lepsza.Design creates culture. Culture shapes values. Values determine the future.
Opinię zacznę od tego, że szkolenie kosztowało mnie wiele pracy i wyrzeczeń ze względu na cenę. Jeżeli, którakolwiek dziewczyna jeszcze się zastanawia radzę: klikaj i dzwoń jak najszybciej ! Terminy bywają odległe nie bez przyczyny. Tony informacji, dziesiątki zapisanych kartek, cierpliwość bez liku to tylko kropla w morzu potrzeb które zaspokoicie podczas szkolenia. Jeżeli chcesz być profesjonalna- zacznij profesjonalnie ;) Nadia- przekazałaś mi nie tylko wiedzę ale i motywację do działania. Jesteś moją inspiracją od stóp do głów' ;)). Dziękuję za cudowne pełne 2 dni!
Patrycja Grzesik
Każda chwila spędzona na szkoleniu jest jednostką energii, którą wykorzystam w dążeniu do postawionego wcześniej celu. Ogrom wiedzy - teoria i praktyka, świetna organizacja, miła atmosfera, sympatyczni ludzie w koło. Dzięki Tobie Nadia, zapał do bycia perfekcyjną nie gaśnie, wręcz co raz bardziej się zaognia, dziękuję
Jestem na początku mojej drogi pod skrzydłami Nadii. Wykupiłam szkolenie online zaawansowane, jestem dopiero po 2 lekcjach, a może aż 2. Ogrom wiedzy, oglądasz lekcje kilka razy i za każdym razem wyłapujesz coś co Ci umknęło. Szkolenie warte każdej złotówki. Zdam relacje jak ukończę. Przed 1wszymi mistrzostwami wzięłam konsultacje online z Nadią. Tylko jedna godzina a co do sekundy w pełni wykorzystana. Nie muszę chyba dodawać, że wróciłam z pucharem. Jedyne czego żałuję to To, że niezdecydowałam się na Nadię wcześniej
Justyna Bukowska
Patrycja Lechowicz
Marta Fijalkowska
Wejdź na nowy poziom kariery
w stylizacji rzęs
Документ без названия
Jesteś o krok przed otrzymaniem Poradnika
Poradnik od Nadii Poliszczuk
“15 Sposobów Mistrzyni Na Skrócenie Czasu Aplikacji Rzęs ”

Prosimy o podanie prawidłowych danych,
będą one niezbędne do pobrania PORADNIKA
zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych w celach marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Synergy Sp. z o.o. , zgodnie z Artykułem 6 ust. 1 lit. a i f RODO oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z zm.)
zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Synergy Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej, zgodnie ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z zm.)
zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych w celach marketingowych za pośrednictwem połączeń telefonicznych przez Synergy Sp. z o.o. zgodnie z Artykułem 6 ust. 1 lit. a i f RODO oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.)
się z Polityką Prywatności i akceptuję jej postanowienia.