Dzisiaj mamy dla Ciebie instrukcję rejestracji w pokoju webinarowym i dołączenia do webinaru na żywo
Jeśli jesteś na tej stronie to najprawdopodobniej dostałaś od nas mail z zaproszeniem na webinar (chyba że do webinaru zostało kilka dni, to otrzymasz taki mail zaraz po zakupie webinaru).

«ędzie on wyglądał podobnie do tego, jak jest pokazane na obrazku poniżej.

1. Wyszukaj, proszę, mail na swojej skrzynce pod tytułem "Zaproszenie na wydarzenie Webinar - "*tutaj będzie podana nazwa Webinaru".

Nadawca: "szkolenia@synergybbs.pl"

*UWAGA: wszystkie obrazki w instrukcji są przykładowe, nie warto sugerować się danymi z obrazków na temat godziny rozpoczęcia, nazwy wydarzenia lub tematu wiadomości.
2. W tym mailu kliknij w zielony przycisk "Zarejestruj się teraz" i dokonaj rejestracji w pokoju webinarowym.

Zrób to od razu i nie odkładaj tego na później, bo jak pokazuje doświadczenie rejestracja na 3 minuty przed rozpoczęciem webinaru to nie najlepszy pomysł ;)

Jeżeli zielony przycisk z jakiegoś powodu nie działa, skorzystaj z niebieskiego linku niżej, tak jak jest oznaczone na obrazku.
3. Następnie wypełnij prosty formularz i kliknij w niebieski przycisk "REJESTRUJ".


*UWAGA: wszystkie obrazki w instrukcji są przykładowe, nie warto sugerować się danymi z obrazków na temat godziny rozpoczęcia, nazwy wydarzenia lub tematu wiadomości.
4. Po wypełnieniu formularza będzie do Ciebie na maila wysłane potwierdzenie rejestracji w mailu o tytule "Spotkanie - potwierdzenie rejestracji" od Synergy BBS.
W tym mailu masz przyciski do tego aby ustawić sobie przypomnienie o webinarze w kalendarzu, z którego korzystasz na co dzień.

Jest to opcjonalne. Nie musisz tego robić jeżeli nie chcesz.
Tak czy inaczej będziesz jeszcze otrzymywać automatyczne przypomnienia o webinarze od systemu.
5. W mailu z potwierdzeniem rejestracji masz duży zielony przycisk "DOŁĄCZ" który w dniu Webinaru przeniesie Cię do pokoju webinarowego.

Polecamy wejść do pokoju webinarowego na 5-10 minut przed rozpoczęciem Webinaru i sprawdzić czy wszystko działa i widzisz czat. Przywitać się.
UWAGA! Jeżeli przycisk "DOŁĄCZ" nie działa, kliknij w niebieski link niżej jak jest pokazane na obrazku.

W mailach przypominających o Webinarze również będą przyciski do wejścia, więc jeżeli już swobodnie czujesz się w korzystaniu z pokoju webinarowego śmiało możesz z nich korzystać w celu wejścia na Webinar.
Do kolejnego kontaktu,
Zespół Synergy BBS i Nadia Poliszczuk
Made on
Tilda